Kolekcja

palm latex: 4+3mm Giga Grip German Latex
backhand: 3+3mm Special Soft Natural Latex
body: Jaquard mesh with 8mm foam
palm cut: Maximizer Flat Cut
wrist closure: 9cm elastic wrist and late strap

GUARD PRO Maxi Flat Cut

Najwyższy model z nowej serii GUARD od 4Keepers.

Rękawica wykonana całkowicie z naturalnego lateksu. Dedykowany bramkarzom ceniących sobie komfort i ochronę systemu ochrony palców 4KPROTECT. 

Wyjmowane wkładki ochronne z 5 palców  pozwalają dopasować ochronę do potrzeb najbardziej wymagających zawodników.Dzięki zastosowaniu najwyższej klasy materiałów, rzemieśliniczo dokładnym wykonaniu oraz nowatorskim kroju lateksu rękawica dopasowuje się do naturalnego kształtu dłoni, zapewniając komfort i ergonomię chwytu, a wszystko to przy maksimum ochrony systemu 4KPROTECT.

Model GUARD PRO cechuje się najwyższym standardem wykonania oraz nowoczesnym designem. Backhand rękawicy został odświerzony i wykonany w technologi głębokiego tłoczenia. 

Zastosowana pianka 4+3mm Giga Grip German Latex zapewnia doskonały chwyt piłki w każdych warunkach atmosferycznych, jest to najcześciej wybierany lateks przez profesjonalnych bramkarzy.

Doświadczenie i feedback zebrane dzięki serii PROTECT zaowocowały zastosowaniem w serii GUARD rewolucyjnego kroju Maximizer Flat Cut, który zapewnia komfort chwytu na nieosiągalnym dotąd poziomie oraz pozbawiony jest wad poprzedników.

Podszewka Jaquard Mesh pozwal dłoni oddychać. Elastyczny materiał między kciukiem, a palcem wskazującym wpływa pozytywnie na komfort użytkowania i wytrzymałość rękawic.
Klasyczne 3-punktowe zapięcie doskonałe trzymanie rękawicy na dłoni.

Model meczowy, polecany przez profesjonalistów

powrót

NAPISZDO NAS

wyślij
4KEEPERS
Zientary Malewskiej 57 A
10-310 Olsztyn
Obsługa Klienta:
tel.: (+48) 600 19 16 19
info@4keepers.pl
Sprzedaż Hurtowa:
tel.: (+48) 604 225 836
hurt@4keepers.pl
4KEEPERS 2018
Realizacja:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.