Kolekcja

pianka: 4+3mm Giga Grip German Latex
zew.powłoka: 4+3mm Special Soft Natural Latex (8-11)
body: Jagard mesh with 8mm foam
krój: roll finger
zapięcie: 9cm elastic wrist and late strap

RETRO Roll FINGER

!!! Limitowana Edycja !!!

Model 4Keepers RETRO to pierwszy w historii naszej marki limitowany model rękawic dostępny w oficjalnej sprzedaży. W jego projektowaniu uczestniczył m.in. golkiper Legii Warszawa Arkadiusz Malarz więc siłą rzeczy model dość mocno nawiązuje pod względem technologii do kultowego modelu Champ Gold.

Mimo nazwy Retro, tym co wyróżnia nowy model najbardziej, jest oryginalny i klasyczny zarazem wygląd. W Retro po raz pierwszy zastosowaliśmy bowiem niespotykane wcześniej w modelach naszej marki przetłoczenia na wierzchniej części rękawic. To zabieg nie tylko designerski, ale również technologiczny. Oryginalne przetłoczenia sprawiają bowiem, że rękawica jest jeszcze bardziej elastyczna w miejscach naturalnego zgięcia, a podczas piątkowania ryzyko kiksu jest jeszcze bardziej zminimalizowane.

Podobnie jak w najpopularniejszym modelu z serii champ - Gold, w modelu Retro zastosowaliśmy każdemu bardzo dobrze znaną i najczęściej wybieraną naturalną nimiecką piankę GIGA GRIP.

Analogicznie do modeli z serii Champ, body rękawic Retro wykonaliśmy z Jagard Mesz z 8-milimetrową powłoką.

Zapięcie rękawic jest trzypunktowe, dzięki czemu ryzyko przemieszczenia się rękawic na dłoni jest ograniczone do absolutnego minimum.

Model 4Keepers Retro polecamy miłośnikom klasyki. Zarówno tym ceniącym elegancję, jak i komfort. To jeden z najstaranniej zaprojektowanych i przygotowanych modeli w historii naszej marki. W pełni profesjonalny i polecany topowym bramkarzom.

pianka: 4+3mm Giga Grip German Latex
zew.powłoka: 4+3mm Special Soft Natural Latex (8-11)
body: Jagard mesh with 8mm foam
krój: roll finger
zapięcie: 9cm elastic wrist and late strap
powrót

NAPISZDO NAS

wyślij
4KEEPERS
Zientary Malewskiej 57 A
10-310 Olsztyn
Obsługa Klienta:
tel.: (+48) 600 19 16 19
info@4keepers.pl
Sprzedaż Hurtowa:
tel.: (+48) 604 225 836
hurt@4keepers.pl
4KEEPERS 2018
Realizacja:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.