4keepers

Firma 4KEEPERS została założona w 2009 roku przez ówcześnie grającego w Anglii bramkarza Piotra Skibę. Początkowo zajmowała się sprzedażą artykułów piłkarskich z mocnym akcentem na artykuły bramkarskie.

Cały czas się rozwijamy, poszerzamy zakres swojej działalności co zaowocowało współpracą z marką Selsport, którą wprowadziliśmy na Polski rynek i dzięki prężnej pracy marka ta stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce.

Wieloletnie doświadczenie zebrane w branży, a także na boisku spowodowało, że w 2014 roku w firmie 4KEEPERS nastąpił przełom. Postanowiliśmy zrobić krok do przodu, wyjść na przeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających bramkarzy. Stworzyliśmy własną markę rękawic jaką jest 4KEEPERS!

Kierując się priorytetami takimi jak comfort, grip & design pragniemy stworzyć rękawice, które śmiało mogą konkurować z innymi firmami dostępnymi na rynku. Tylko podążając tą drogą możemy to osiągnąć , a wyniki naszej pracy możecie już dziś zobaczyć wybierając jedne z naszych modeli rękawic.

Motto YOU CAN FLY to przesłanie dla bramkarzy, że każdy może latać, uwierzyć w siebie, że można. My jesteśmy tego najlepszym dowodem bo jesteśmy dla Was, a nie na odwrót.

Naszą misją jest zagwarantowanie Wam profesjonalnych rękawic bramkarskich na najwyższym poziomie!

NAPISZDO NAS

wyślij
4KEEPERS
Zientary Malewskiej 57 A
10-310 Olsztyn
Obsługa Klienta:
tel.: (+48) 600 19 16 19
info@4keepers.pl
Sprzedaż Hurtowa:
tel.: (+48) 604 225 836
hurt@4keepers.pl
4KEEPERS 2018
Realizacja:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.